Ostatni raz w roku 2016 serdecznie zapraszamy Rodziców naszych uczniów na ostatnie spotkanie z wychowawcami. Drodzy Rodzice, przyjdźcie z Waszymi dziećmi. Po krótkim spotkaniu z wychowawcą zapraszamy Was na Bożonarodzeniowy program artystyczny w wykonaniu uczniów oraz świąteczny kiermasz. Wszystkie prace zostały wykonane przez Wasze dzieci i nauczycielki. Spotkanie Rodziców uczniów klas 0 – III odbędzie się dnia 6 grudnia o godzinie 17.00. Następnego dnia o tej samej godzinie odbędą się spotkania dla Rodziców uczniów klas IV -VI. Będzie można skosztować pysznych ciast i napić się dobrej kawy. Chętnych zaprosimy do udziału w aukcji wybranych prac. Zebrane pieniądze będą przeznaczone na zakup nowego sprzętu nagłaśniającego.

Mamy nadzieję, że razem spędzimy miło czas! Do zobaczenia!